Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Moxa SFP-1GLXLC-T netwerk media converter (SFP-1GLXLC-T)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 269,00
excl. BTW
Partnummer:

SFP-1GLXLC-T

EAN: SFP-1GLXLC-T Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

SFP-1GLXLC-T, 1310nm, 1000Mb/s, -40 - 85°C, 10km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Moxa SFP-1GLXLC-T. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Veiligheid: UL, TÜV, Certificering: EN. Zendvermogen: -3, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,6 x 8,2 mm, Interface: LC (1.25mm)

1G-port Gigabit Ethernet SFP modules
Highlights:
- Compliant with IEEE 802.3z;
- Differential LVPECL inputs and outputs;
- Single 3.3 V power supply;
- TTL signal detect indicator;
- Hot pluggable;
- Class 1 laser product, complies with EN60825-1.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m
Gevoeligheid -20 dBmW
Plug and play Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Certificaten

Veiligheid UL, TÜV
Certificering EN

Overige specificaties

Zendvermogen -3
Bekabelingstechnologie 1000Base-LX
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,6 x 8,2 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
Bedrijfstemperatuur, bereik -40 - 185 °F
Formaat SFF
Interface LC (1.25mm)
Fiber type 9/125 µm
Power budget 10,5 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...