Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Netgear ProSafe GSM7224P Managed L2+ Power over Ethernet (PoE) Grijs (GSM7224P-100NES)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 678,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GSM7224P-100NES

EAN: 0606449080988 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Managed, PoE, Gigabit Ethernet, 24x RJ-45, 4x Combo SFP, L2+, USB, RS-232, 128MB RAM, 32MB Flash, 8K MAC, QoS, DHCP, VLAN, 533W, 4.368kg, Grey

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Netgear ProSafe GSM7224P. Switch type: Managed, Switch-laag: L2+, MIB-ondersteuning: MIB-II, Bridge MIB, Etherlike-MIB, SMIv2, VLAN MIB, Client MIB, Entity MIB v2, RMON-MIB, PAE-MIB, LL. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 34, 24, 34, Console port: RS-232. Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. MAC-adrestabel: 16000 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000 Mbps, Switchingcapaciteit: 48 Gbit/s. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 100BASE-FX, Vezel-optische connector: SFP

The NETGEAR ProSafe "Intelligent Edge" Gigabit L2+ Managed Switch GSM7224P consists of 24 ports Gigabit with PoE+ connectivity, and 4 ports dual-speed SFP with fiber connectivity. Intelligent Edge series deliver a secure and flexible access in campus, commercial and enterprise converged environments: Wireless access points, IP telephony and video-surveillance.

Intelligent Edge
Combining superior resiliency and advanced security, GSM7224P provides comprehensive Layer 2, Lite Layer 3 and Layer 4 switching, including 16K MAC table size, 64 routing interfaces and 16 static routes.

Unified Communications – Voice over IP
The NETGEAR ProSafe "Intelligent Edge" simplifies converged data deployments with state-of-the-art capabilities. CoS Layer 2 prioritization and DiffServ Layer 3 & 4 policies allow for 1Kbps ingress and egress TCP/UDP granularity. LLDP-MED (Media Endpoint Discovery) automatically configures IP phones QoS and VLAN settings.

Unified Communications – Video Streams
IGMP filtering and querier ensure multicast streams are only delivered to interested receivers, preventing flooding even without a dedicated multicast router. When receivers are in different VLANs, Multicast VLAN registration (MVR) uses a dedicated multicast VLAN to forward multicast streams and avoid duplication for clients in different VLANs.

Outstanding Value
With its high-value price point, industry-standard command line interface (CLI) and single-pane-of-glass NMS200 management platform (mass-configuration support), NETGEAR ProSafe "Intelligent Edge" yields a high return on investment. GSM7224P is backed by the NETGEAR ProSafe Lifetime Hardware Warranty+, ProSupport Lifetime 24x7 Advanced Technical Support*, and 3-Year Next Business Day Onsite Hardware Replacement.

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Veiligheid CE, CSA, UL/cUL, EN
Certificering CE, FCC, VCCI, EN (CISPR 22), C-Tick

Beheerfuncties

Switch-laag L2+
Switch type Managed
MIB-ondersteuning MIB-II, Bridge MIB, Etherlike-MIB, SMIv2, VLAN MIB, Client MIB, Entity MIB v2, RMON-MIB, PAE-MIB, LLDP MIB
Web-gebaseerd management Ja
System event log Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2+

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 34, 24, 34
Aantal SFP/SFP+ poorten 4
Console port RS-232
Aantal USB 2.0-poorten 1
Fibre channel-poorten 4
Aansluiting voor netstroomadapter Ja
Aantal moduleslots SPF 4

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
10G support Ja
Rate limiting Ja
DHCP server Ja
Port mirroring Ja
IP routing Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
MAC-adrestabel 16000 entries
Switchingcapaciteit 48 Gbit/s
Throughput 35,7 Mpps
Store-and-forward Ja
Aantal VLANs 1024
Aantal trunks 12
Aantal wachtrijen 8
Aantal statische routes 16
Max. overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Optische vezel

Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 100BASE-FX
Vezel-optische connector SFP

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja
Statische poort beveiliging Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, EAP, HTTPS, SSL/TLS, WPA-AES

Protocollen

Beheerprotocollen SNMP v1/2/3, SMI v1/2, HTTP 1.1
Datalink-protocollen LLDP
Ondersteunde netwerkprotocollen IP, IPv4, IPv6, TCP/UDP, TFTP, DoS, ICMP, ARP, BOOTP, SNTP, SFTP, BSD, Telnet

Performance

Stapelbaar Ja
Type processor BCM53003
Kloksnelheid processor 600 MHz
Packet buffergeheugen 12 MB
Geluidsniveau 49,9 dB
Type geheugen RAM
Flash memory 32 MB
Intern geheugen 128 MB
Mean time between failures (MTBF) 394619 uur
Frequentie van processor 600 MHz

Energie

Stroomverbruik 380 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 3000 m

Overige specificaties

Latentie 3.1 - 9
Afmetingen (BxDxH) 440 x 257 x 44 mm
Poorten & interfaces 4,368 kg
Verbindingstechnologie Bedraad
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 48,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...