Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP (AGM731F)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 137,00
excl. BTW
Partnummer:

AGM731F

EAN: 0606449029734 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet

Key Benefits:
- Small size for high density fiber connections.
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
- 1000BASE-SX connectivity.
- LC connectors.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 65 nm

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...