Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Ruckus Wireless 902-0202-0000 netwerk transceiver module (902-0202-0000)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 841,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

902-0202-0000

EAN: RKS-90202020000 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

EPON kit for Fiber Node, SC/UPC, -40 to 85C

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Ruckus Wireless 902-0202-0000. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Soort kabel: Single-mode, Compatibele producten: ZoneFlex 7762, ZoneFlex 7782, ZoneFlex 7761-CM, ZoneFlex 7781CM. Certificering: REACH. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

(1) EPON stick — pluggable SFP
(1) Patch cable singlemode simplex SC/PC 203mm

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector SC

Performance

Maximaal bereik 20000 m
Soort kabel Single-mode
Compatibele producten ZoneFlex 7762, ZoneFlex 7782, ZoneFlex 7761-CM, ZoneFlex 7781CM

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C

Certificaten

Certificering REACH

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...