Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart PCIe Intel Chip MM/SM (PEX10000SFPI)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 243,00
excl. BTW
Partnummer:

PEX10000SFPI

EAN: 0065030866163 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

StarTech.com 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart Intel Chip MM/SM PCI Express 10G NIC met Open SFP+ PCIe 10G Ethernet netwerkkaart

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com 1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart PCIe Intel Chip MM/SM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Chipset: Intel 82599, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3aq, IEEE 802.3x, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-LR, 10GBASE-LRM, 10GBASE-SR. Kleur van het product: Zwart. Ondersteunt Windows: Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Wi, Ondersteunde server operating systems: Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2

Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van een open SFP+ sleuf aan uw server of hoogvermogen werkstation. Hij biedt een eenvoudige en voordelige manier voor de upgrade van uw server of werkstation naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ module van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-mode glasvezel te gebruiken.

Verhoog uw netwerksnelheid
Diverse factoren zijn verantwoordelijk voor de behoefte van meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Een toenemend aantal netwerkgebruikers en data-intensieve applicaties, zoals multimedia streaming en de overdracht van grote bestanden, zorgen allemaal voor de behoefte aan meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Met deze glasvezel NIC kunt u de verhoogde snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk optimaal benutten, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps.

Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe aan uw server of werkstation
De glasvezel NIC is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers. Dit biedt u flexibele configuratieopties om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten.

De kaart heeft een open SFP+ sleuf met ondersteuning van één uitwisselbare 10 GBase SFP+ module. Zo kunt u de glasvezeltransceivermodule kiezen die het best bij uw netwerkbehoeften past op basis van afstand en soort verbinding. StarTech.com biedt verschillende SFP+ transceivermodules inclusief de SFP10GLRST single-mode SFP+, de SFP10GLRMST multi-mode SFP+ en de SFP10GSRST multi-mode LC met DDM.

Bovendien biedt StarTech.com SFP+ kabels een betrouwbare oplossing voor de verbinding van telecommunicatie- en datacommunicatieapparatuur, zoals routers en switches.

Vergroot uw netwerkmogelijkheden
De 10 gigabit netwerkkaart is uitgerust met de Intel® 82599 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 15K jumbo frame ondersteuning.

De PEX10000SFPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Design

Kleur van het product Zwart

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 1
PCI versie 2.0

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Full duplex Ja

Netwerk

Chipset Intel 82599
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3aq, IEEE 802.3x
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Datastroombeheer Ja
Fiber ethernet cabling technologie 10GBASE-LR, 10GBASE-LRM, 10GBASE-SR
VLAN-tagging Ja
Jumbo frames 15000

Performance

Ondersteunt Windows Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Hom
Ondersteunt Linux Ja
Ondersteunde server operating systems Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2

Gewicht en omvang

Breedte 18 mm
Diepte 135 mm
Hoogte 120 mm
Gewicht 102 g
Gewicht pakket 178 g
Breedte van de verpakking 17 cm
Diepte van de verpakking 14,2 cm
Hoogte van de verpakking 3 cm

Certificaten

Certificering CE, FCC
RoHS compliance Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 5 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent

Inhoud van de verpakking

Snelstartgids Ja
Low-profile bracket Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...