Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST (FIBLCST1)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 22,00
excl. BTW
Partnummer:

FIBLCST1

EAN: 0065030797696 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 22 cm, Diepte verpakking: 20,4 cm. Aansluiting(en): LC-ST, Lengte van de verpakking: 8,03 mm

Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 1m lange FIBLCST1 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) ST-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

Onze LC-ST-glasvezelkabel is gemaakt voor langdurige betrouwbaarheid en topprestaties, en wordt geleverd met levenslange garantie.

The StarTech.com Advantage

- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Met levenslange garantie door StarTech.com

Features

RoHS compliance Ja
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kern diameter 62,5 µm
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multi-mode
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Oranje
RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Lengte snoer 1 m
Breedte van de verpakking 22 cm
Diepte van de doos 20,4 cm
Hoogte van de verpakking 0,60 mm
Breedte van de verpakking 22 cm
Diepte van de verpakking 20,4 cm
Hoogte van de verpakking 0,60 mm

Overige specificaties

Aansluiting(en) LC-ST
Lengte van de verpakking 8,03 mm
Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm
Lengte van de verpakking 8,03 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...