Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC (SMFIBLCSC1)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 33,00
excl. BTW
Partnummer:

SMFIBLCSC1

EAN: 0065030810159 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m, Breedte verpakking: 5,80 mm, Diepte verpakking: 19,9 cm. Lengte van de verpakking: 7,83 mm

Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten via glasvezel

De 1m lange SMFIBLCSC1 single-mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Elke single-mode duplex glasvezelkabel is afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

The StarTech.com Advantage

- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com.

Features

RoHS compliance Ja
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Draad modus structuur Multi-mode
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Geel
RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Lengte snoer 1 m
Breedte van de verpakking 5,80 mm
Diepte van de doos 19,9 cm
Hoogte van de verpakking 21,1 cm
Gewicht pakket 45 g
Breedte van de verpakking 5,80 mm
Diepte van de verpakking 19,9 cm
Hoogte van de verpakking 21,1 cm

Overige specificaties

Lengte van de verpakking 7,83 mm
Lengte van de verpakking 7,83 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...