Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST (50FIBLCST2)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 23,00
excl. BTW
Partnummer:

50FIBLCST2

EAN: 0065030849715 Beschikbaarheid: Nog 10 beschikbaar
Omschrijving

StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 22 cm, Diepte verpakking: 20 cm

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

De 50FIBLCST2 2 m lange LSZH LC naar ST glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.

Deze LC-ST-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 50/125 (OM2) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

The StarTech.com Advantage

- LSZH gecertificeerde kabel, geschikt voor installaties met beperkende bouwverordeningen
- High-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet/Fibre Channel-netwerken
- Bestand tegen trekken, rekken en andere invloeden tijdens kabelinstallatie en -onderhoud

Features

RoHS compliance Ja

Technische details

Halogeen vrij Ja

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal omhulsel Low smoke zero halogen (LSZH)
Draad modus structuur Multi-mode
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Rood
RoHS compliance Ja
Type glasvezel OM2

Gewicht en omvang

Lengte snoer 2 m
Breedte van de verpakking 22 cm
Diepte van de doos 20 cm
Hoogte van de verpakking 1,5 cm
Breedte van de verpakking 22 cm
Diepte van de verpakking 20 cm
Hoogte van de verpakking 1,5 cm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...