Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC (50FIBLCSC2)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 23,00
excl. BTW
Partnummer:

50FIBLCSC2

EAN: 0065030803021 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m, Breedte verpakking: 1 cm, Diepte verpakking: 19,9 cm

Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange 50FIBLCSC2 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met hogere snelheden over langere afstanden worden overgedragen.

Elke duplex 50/125 multimode glasvezelkabel is afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

The StarTech.com Advantage

- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com

Features

RoHS compliance Ja

Technische details

Halogeen vrij Ja

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal omhulsel Low smoke zero halogen (LSZH)
Draad modus structuur Multi-mode
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Oranje
RoHS compliance Ja
Type glasvezel OM2

Gewicht en omvang

Lengte snoer 2 m
Breedte van de verpakking 1 cm
Diepte van de doos 19,9 cm
Hoogte van de verpakking 21,1 cm
Gewicht pakket 45 g
Breedte van de verpakking 1 cm
Diepte van de verpakking 19,9 cm
Hoogte van de verpakking 21,1 cm

Overige specificaties

Aansluiting(en) 2 - Fiber Optic LC Male, 2 - SC Fiber Male
Lengte van de verpakking 7,83 mm
Lengte van de verpakking 7,83 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...