Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC) (SFPF1302C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 60,00
excl. BTW
Partnummer:

SFPF1302C

EAN: 0065030846370 Beschikbaarheid: Nog slechts 6 beschikbaar!
Omschrijving

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km (mini-GBIC). Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3u. Kleur van het product: Zilver, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half. Certificering: CE, FCC, UL

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op 100Mbit-glasvezelapparatuur

De SFPF1302C Cisco-compatibele snel Ethernet vezel SFP zendontvangermodule MM LC 2 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw 100 Mbps glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.

Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 155 Mbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. De glasvezelzendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig plugbaar, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.

Deze 1310 nm multimode SFP-module is compatibel met de Cisco GLC-FE-100FX-zendontvanger.

Gedekt door een StarTech.com driejarige garantie en gratis levenslange technische assistentie.

The StarTech.com Advantage

- Deze hot-pluggable transceiver voldoet volledig aan de MSA-normen en kan worden aangesloten op elk netwerkapparaat met een MSA- of Cisco-compatibele poort
- Deze module is uitgerust met een standaard multi-mode LC-interface, die uw netwerkverbinding kan uitbreiden tot op 2 km afstand

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 155 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja

Netwerk

Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3u
SFP transceiver type FX

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1300 nm
Soort kabel Multimode
Duplex systeem Volledig, Half
Golflengtemultiplexing (WDM) Nee
Kleur van het product Zilver
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 30 - 70 procent

Gewicht en omvang

Breedte 9 mm
Diepte 65 mm
Hoogte 14 mm
Gewicht 25 g
Breedte van de verpakking 45 mm
Diepte van de verpakking 100 mm
Hoogte van de verpakking 20 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UL
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...