Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf (ET91000SFP2C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 140,00
excl. BTW
Partnummer:

ET91000SFP2C

EAN: 0065030852524 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 65000 uur. Kleur van het product: Zwart, Groen. Typisch stroomverbruik: 8 W

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

De ET91000SFP2C open SFP glasvezel mediaconverterkaartmodule verandert en breidt een gigabit ethernetverbinding over glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze.

Als een veelzijdige oplossing om een ethernet (1000Base-T)-netwerk over een glasvezelruggegraat op verre netwerksegmenten aan te sluiten, biedt de open SFP-sleuf van de mediaconverter u de mogelijkheid de MSA-geschikte gigabit SFP te kiezen die het best bij uw glasvezelverbindingsmodus (single mode/multimode) en afstandseisen past (zie ons volledige assortiment voor compatibele oplossingen).

Deze gigabit mediaconverter is ontworpen voor toepassingen die meerdere, op chassis werkende mediaconverters vereisen. De mediaconverter heeft de vorm van een kaartmodule die eenvoudig in het 20-sleufs, ETCHS2U" text="2U rekgemonteerde chassis (ETCHS2U) kan worden geïnstalleerd. Voor standalone gebruik kan deze gigabit mediaconverter ook worden aangeschaft als een standaard ET91000SFP2" text="open SFP-mediaconverter (ET91000SFP2).

De glasvezel-naar-ethernetconverter biedt een eenvoudige plug & play-oplossing, terwijl ondersteuning voor full-duplexgebruik en Jumbo Frame-ondersteuning voor een efficiënt netwerkgebruik zorgen.

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Installeer de SFP van uw keuze met de open SFP-sleuf
- Monteer eenvoudig een volledig rekgemonteerd chassis van mediaconverters met het kaartmodule-ontwerp
- Garandeer maximale beschikbare tijd met doorschakeling van linkverlies en statuscontrole op afstand

Design

Intern Ja
Kleur van het product Zwart, Groen
LED-indicatoren Ja

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Converter input interface 1000Base-T
Vezel-optische connector SFP
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Converter output interface 1000Base-LX, 1000Base-SX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Duplex systeem Volledig, Half
Auto MDI/MDI-X Ja

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1

Performance

Mean time between failures (MTBF) 65000 uur

Energie

Ingangsspanning 12
Stroom 1
Stroomverbruik 8 W
Externe adapter Nee
Power over Ethernet (PoE) Nee

Inhoud van de verpakking

Gebruikershandleiding Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -10 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja
Certificering FCC

Gewicht en omvang

Breedte 75 mm
Diepte 140 mm
Hoogte 20 mm
Gewicht 100 g
Breedte van de verpakking 13 cm
Diepte van de doos 18,5 cm
Hoogte van de verpakking 2,7 cm
Gewicht pakket 150 g
Breedte van de verpakking 13 cm
Diepte van de verpakking 18,5 cm
Hoogte van de verpakking 2,7 cm
PoE adapters & injectoren
StarTech.com Gigabit Ethernet PoE Open SFP Glasvezel Converter PSE

StarTech.com Gigabit Ethernet PoE Open SFP Glasvezel Converter PSE

MPN: ET1110PSE
€ 142,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...