Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m (GLCLHSMDST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 94,00
excl. BTW
Partnummer:

GLCLHSMDST

EAN: 0065030864268 Beschikbaarheid: Nog slechts 5 beschikbaar!
Omschrijving

StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 1000Base-LX/LH Mini-GBIC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com Gigabit fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD compatibel SM/MM LC 10km / 550m. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 1,2 cm, Diepte: 5,8 cm, Hoogte: 8 mm. Certificering: CE, FCC, UL

Deze StarTech.com gigabit glasvezel-SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

De SFP biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van uw 1000Base-LX/LH netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties
Deze single-mode/multimode SFP-transceiver wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken
Deze SM/MM gigabit SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormenen is 100% Cisco-compatibel; gelijkwaardig aan de Cisco GLC-LH-SMD SFP-transceiver. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat de SFP naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.

Comfortabel en schaalbaar
Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u de SFP kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring en zowel single-mode (met een maximumafstand van 10 km) en multimode (met een maximumafstand van 550 m). De maximale dataoverdrachtsnelheid is 1,25 Gbps.

U kunt vertrouwen op GLCLHSMDST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type LH, LX
Fibre channel-poorten 1

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multi-mode
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 1,2 cm
Diepte 5,8 cm
Hoogte 8 mm
Gewicht 18 g
Gewicht pakket 46 g
Breedte van de verpakking 9 cm
Diepte van de verpakking 11,5 cm
Hoogte van de verpakking 3,1 cm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UL
RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...