Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m (J4859CST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 100,00
excl. BTW
Partnummer:

J4859CST

EAN: 0065030865296 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m- 1000Base-LX

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module HP J4859C Compatibel SM/MM LC met DDM 10km / 550m. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: FCC, UL, CE

Deze HP®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in HP®-netwerkapparaten die de J4859C transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

Deze 1000Base-LX SFP biedt gigabit connectiviteit via single-mode of multimode glasvezelkabels. Deze SFP transceiver biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie. Voor grootschalige eisen en maximale kostenbesparingen is deze Gb glasvezel SFP ook verkrijgbaar in een set van 10: J4859C10PKST.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties
Deze gigabit optische SFP-transceiver is vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met HP en andere grote merken
De SM/MM gigabit SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% HP-compatibel, gelijkwaardig aan de HP J4859C mini-GBIC. De StarTech.com SFP-transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.

Comfortabel en schaalbaar
Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in HP-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM) en zowel single-mode (met een maximumafstand van 10 km) en multimode (met een maximumafstand van 550 m). De maximale dataoverdrachtsnelheid is 1,25 Gbps.

U kunt vertrouwen op J4859CST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja

Netwerk

Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multi-mode
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 13 mm
Gewicht 18 g
Gewicht pakket 47 g
Breedte van de verpakking 12,6 cm
Diepte van de verpakking 18,2 cm
Hoogte van de verpakking 3,4 cm

Certificaten

Certificering FCC, UL, CE
RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...