Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah (ET91000LCOAM)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 225,00
excl. BTW
Partnummer:

ET91000LCOAM

EAN: 0065030854566 Beschikbaarheid: Nog slechts 8 beschikbaar!
Omschrijving

StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100-240, Stroom: 0.36, Spanning: 12 V

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding uit over multimode LC-glasvezel met mogelijkheid tot beheer op afstand

Met de ET91000LCOAM managed glasvezel-mediaconverters kunt u een gigabit Ethernet-verbinding uitbreiden via multi-mode LC-glasvezel, met als extra voordeel management op afstand.

Deze managed mediaconverter voldoet aan 802.3ah OAM (Operations, Administration & Management) en is uitgerust met een gebruiksvriendelijke webinterface voor bediening, beheer en onderhoud, waardoor u snel de plaats van defecte links en de storingsomstandigheden kunt opsporen zonder onderhoudspersoneel naar de fysieke storingslocatie te moeten sturen.

De Ethernet-naar-glasvezel-converter is een effectieve oplossing voor de aansluiting van een gigabit Ethernet (1000Base-T) netwerk op externe netwerksegmenten via een (1000Base-LX/SX) glasvezel-backbone en ondersteunt de volle gigabitsnelheid op een afstand tot 550 m via de geïnstalleerde multi-mode LC SFP. De converter heeft ook een volledig stalen behuizing voor duurzaamheid in ruwe omgevingen.

Voor extra veelzijdigheid ondersteunt deze glasvezel-mediaconverter stand-alone bediening of installatie op het ETCHS2U" text="2U in een rek te monteren chassis met 20 sleuven(ETCHS2U), alsmede een vervangbare SFP-sleuf die aan MSA voldoet.

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Wijzig instellingen en bewaak de link op afstand met OAM-beheersfuncties
- Werkt als een standalone apparaat en kan in het ETCHS2U chassis met 20 sleuven worden geïnstalleerd voor extra veelzijdigheid
- Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen

Design

Intern Nee
Materiaal behuizing Staal
Kleur van het product Zwart
LED-indicatoren LAN, Link, Stroom

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Converter input interface 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Converter output interface 1000Base-LX, 1000Base-SX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit
Duplex systeem Volledig, Half
Auto MDI/MDI-X Ja

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Performance

Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 550 m
Draad modus structuur Multi-mode
Mean time between failures (MTBF) 65000 uur

Energie

Ingangsspanning 100-240
Stroom 0.36
Spanning 12 V
Output current 1 A
Externe adapter Ja
Power over Ethernet (PoE) Nee

Inhoud van de verpakking

Gebruikershandleiding Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -10 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja
Certificering FCC, CE

Gewicht en omvang

Breedte 87 mm
Diepte 163 mm
Hoogte 23 mm
Gewicht 411 g
Breedte van de verpakking 13,5 cm
Diepte van de doos 20,3 cm
Hoogte van de verpakking 9 cm
Gewicht pakket 789 g
Breedte van de verpakking 13,5 cm
Diepte van de verpakking 20,3 cm
Hoogte van de verpakking 9 cm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...