Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com USB DVI KVM Console-Verlenger met Serieel & Audio via Glasvezel 2km (SV565FXDUSA)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.060,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SV565FXDUSA

EAN: 0065030839426 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

StarTech.com USB DVI KVM Console-Verlenger met Serieel & Audio via Glasvezel 2km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

StarTech.com USB DVI KVM Console-Verlenger met Serieel & Audio via Glasvezel 2km. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: VGA. Kleur van het product: Zwart. Certificering: CE, FCC, RoHS. Gewicht: 1,03 kg, Breedte verpakking: 12,5 cm, Diepte verpakking: 50 cm. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Afmetingen (BxDxH): 220 x 135 x 44 mm, Stroomvoorziening: AC 110 - 240 V

Verleng DVI-D (of HDMI) video, USB, audio en seriële signalen tot 2 km via glasvezel

Met de SV565FXDUSA USB DVI KVM Console-Verlenger met Serieel & Audio kunt u een server, computer of meerdere computers bedienen (aangesloten via een KVM-switch) via een multi-mode glasvezelverbinding op een afstand van maximaal 2000 m.

Door het zenden van digitale DVI-video (of HDMI met een DVI-naar-HDMI-adapter) over een multi-mode glasvezelverbinding is er geen kwaliteitsverlies van het signaal, dus de video is zo scherp en helder als waneer de monitor rechtstreeks zou zijn aangesloten op de pc .

Voor extra gemak biedt de KVM-verlenger ondersteuning voor aansluiting op computers via USB en is compatibel met elk merk USB KVM-switch.

Met 3 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com

The StarTech.com Advantage

- Ultieme connectiviteit door het gemakkelijk verlengen van alle aansluitingen in één apparaat (HD 1080p DVI of HDMI, USB-toetsenbord en -muis, seriële en audiopoort)
- Consoleverlenging over extreem lange afstand (2 km) via digitale multi-mode glasvezel zonder vertraging of kwaliteitsverlies van het videosignaal
- Absoluut veilige gegevensoverdracht via digitale glasvezelkabels, ideaal voor elke situatie waarvoor de integriteit van gegevens van belang is

Design

Kleur van het product Zwart

Poorten & interfaces

Aansluiting toetsenbord USB
Aansluiting muis USB
Aansluiting video VGA
Lengte snoer 2000 m
Microfoon, line-in ingang 4
Headphone outputs 4
Aantal microfooningangen 4

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 80 procent

Certificaten

Certificering CE, FCC, RoHS

Gewicht en omvang

Gewicht 1,03 kg
Breedte van de verpakking 12,5 cm
Diepte van de doos 50 cm
Hoogte van de verpakking 35,6 cm
Gewicht pakket 2,03 kg
Breedte van de verpakking 12,5 cm
Diepte van de verpakking 50 cm
Hoogte van de verpakking 35,6 cm

Overige specificaties

Verbindingstechnologie Bedraad
Afmetingen (BxDxH) 220 x 135 x 44 mm
Stroomvoorziening AC 110 - 240 V
Aansluitingen 8x 3.5 mm, F
4x 9 pin, DB-9, M
4x 24 pin, DVI-I, F
4x USB, Type A, F
2x USB, Type B, F
2x Fiber Optic SC, F
Console servers
StarTech.com USB DVI KVM Verlenger met Echte USB 2.0 en Audio 500m

StarTech.com USB DVI KVM Verlenger met Echte USB 2.0 en Audio 500m

MPN: SV565UTPDUA
€ 775,00 Op voorraad
Console verlengers
StarTech.com PS/2 Toetsenbord en Muis Verlengsysteem via Cat5

StarTech.com PS/2 Toetsenbord en Muis Verlengsysteem via Cat5

MPN: PS2UTPEXT
€ 57,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
StarTech.com 1m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC

StarTech.com 1m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC

MPN: FIBSCSC1
€ 20,00 Niet op voorraad
Montagekits
StarTech.com 1U rekmontagesteunen voor KVM switch (SV431-serie)

StarTech.com 1U rekmontagesteunen voor KVM switch (SV431-serie)

MPN: SV431RACK
€ 55,00 Op voorraad
Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
StarTech.com 10 ft 4-in-1 USB DVI KVM Cable with Audio and Microphone|}

StarTech.com 10 ft 4-in-1 USB DVI KVM Cable with Audio and Microphone|}

MPN: USBDVI4N1A10
€ 40,00 Niet op voorraad
StarTech.com 1,80m 4-in-1 USB DVI KVM-Kabel met Audio en Microfoon

StarTech.com 1,80m 4-in-1 USB DVI KVM-Kabel met Audio en Microfoon

MPN: USBDVI4N1A6
€ 46,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...