Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter (MC100CM)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 47,00
excl. BTW
Partnummer:

MC100CM

EAN: 6935364030391 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

MC100CM 1x 100M SC, 1x 100M RJ45, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

- Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards.
- Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 2km

The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC100CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC100CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required)or with TP-LINK’s 19’’ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, and front panel status LEDs. The MC100CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 2 kilometers.

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Certificaten

Certificering FCC, CE

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie UTP 3, 4, 5e, 5
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 94,5 x 73 x 27 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Aansluitingen 1x 100M SC
1x 100M RJ45

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...