Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter (MC220L)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 56,00
excl. BTW
Partnummer:

MC220L

EAN: 6935364030476 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

MC220L 1x 1000M SC, 1x 1000M RJ45, IEEE 802.3ab & IEEE 802.3z

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: LINK. Certificering: FCC, CE

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- FX port supports hot-swappable
- Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber

The MC220L is a media converter designed to convert 1000BASE-SX/LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standards, the MC220L is designed for use with multi-mode/single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC220L supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data when adopting multi-mode fiber and 1310nm on both transmitting and receiving data when adopting single-mode.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK’s 19’system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC220L will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers and 10 kilometers when utilizing single-mode fiber.

Design

LED-indicatoren LINK

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Maximaal bereik 10000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Certificaten

Certificering FCC, CE

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie UTP 5e, 5
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 94,5 x 73 x 27 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Aansluitingen 1x 1000M SC
1x 1000M RJ45
Netwerkkaarten & adapters
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module

MPN: TL-SM321A
€ 62,00 Op voorraad
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module

MPN: TL-SM321B
€ 30,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...