Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter (MC200CM)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 73,00
excl. BTW
Partnummer:

MC200CM

EAN: 6935364030438 Beschikbaarheid: Nog 15 beschikbaar
Omschrijving

MC200CM 1x 1000M SC, 1x 1000M RJ45, IEEE 802.3ab & IEEE 802.3z

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: LINK. Certificering: FCC, CE

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 0.5km

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.

Design

LED-indicatoren LINK

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 550 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Certificaten

Certificering FCC, CE

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie UTP 5e, 5
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 94,5 x 73 x 27 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Aansluitingen 1x 1000M SC
1x 1000M RJ45

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...