Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module (TL-SM321B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 54,00
excl. BTW
Partnummer:

TL-SM321B

EAN: 6935364030520 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

TL-SM321B - 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module . Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s. Maximale afstand: 10000 m. Ondersteunde netwerkprotocollen: CSMA/CD, TCP/IP. Certificering: FCC, CE

Spotlight:
- WDM Bi-Directional SFP Module
- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving

TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability.

Features
- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber
- TX: 1310nm / RX: 1550nm
- Internal +3.3V Power Supply
- In pairs with TL-SM321A
- Plug-and-Play
- Suitable: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the other equivalent devices

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface Ethernet

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Netwerk

Maximale afstand 10000 m

Protocollen

Ondersteunde netwerkprotocollen CSMA/CD, TCP/IP

Performance

Plug and play Ja

Certificaten

Certificering FCC, CE

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Netwerk media converters
TP-LINK Gigabit SFP Media Converter

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter

MPN: MC220L
€ 56,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...