Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

ZyXEL MSC1024GB (91-025-013001B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.200,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

91-025-013001B

EAN: 4718937523085 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

MSC1024GB, Gigabit Ethernet, mini-RJ11, 4k VLANs

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

ZyXEL MSC1024GB. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Zyxel IES-5112M, IES-5106M. Typisch stroomverbruik: 40 W

The MSC1024GB Management Switch Card with four 1G uplinks is designed to plug into slot 6 and/or slot 7 in IES-5112M and slot 6 in IES-5106M.

The MSC1224GB Management Switch Card comes with two 10G and four 1G Ethernet uplinks to support even higher bandwidth requirements. Both MSC1024GB and MSC1224GB are IPv6 capable. The supported line cards include 48-port and 72-port ADSL2+ line cards that provide subscribers with asymmetric transmission bandwidths of up to 25 Mbps/2.4 Mbps, the 48-port SHDSL line card with symmetric transmission bandwidth of 5.69 Mbps per port, the 24-port and 48-port VDSL2 line cards that offer up to profile 30a (100/100 Mbps) high-speed connectivity per port over copper wires, the 72-port and 48-port VoIP line cards that support either H.248 or SIP protocol, along with the 20-port fiber-based Gigabit Ethernet line card that supports 1000 Mbps transmission speed per port and 8-port E1 IMA card.

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector SFP

Data-uitwisseling

Aantal VLANs 4000

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 4
Fibre channel-poorten 4
Aantal SFP/SFP+ poorten 4
Aantal Combo SFP-poorten 4

Performance

Compatibiliteit Zyxel IES-5112M, IES-5106M

Energie

Stroomverbruik 40 W
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...