Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

ZyXEL SFP-LX-10-D (91-010-203001B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 112,00
excl. BTW
Partnummer:

91-010-203001B

EAN: 4718937510337 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

SFP-LX-10-D 1000Base-LX SFP Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

ZyXEL SFP-LX-10-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm

Gigabit Speed and Flexibility
ZyXEL's Small Form-factor Pluggable (SFP) transceiver family provides performance and flexibility with full duplex Gigabit speeds and hot-pluggable into Gigabit Ethernet port.

Small Size and High Port Density
ZyXEL's SFP transceiver's compact design provides high port density. For example, ZyXEL GS-3012F switch can connect up to 12 fiber links – all at an affordable price.

Industry Standards-based Compliance
ZyXEL's SFP transceiver family is compliant with IEEE 802.3z and SFP MSA allowing easy interoperability with all standard compliance devices from different vendors.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m
Gevoeligheid -20 dBmW
Hot-swap Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Certificaten

Certificering Class 1 Laser
21 CFR 1040.10 & 1040.11
CSA
TUV

Gewicht en omvang

Breedte 56 mm
Diepte 13,4 mm
Hoogte 12,5 mm

Overige specificaties

Stroomvoorziening 3.15 - 3.45 V
Afmetingen (BxDxH) 56 x 13,4 x 12,46 mm
Aansluiting(en) LC
Voldoet aan industriestandaarden 802.3z, SFP MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...