Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology 0.5m 50/125µm OM3 0.5m LC FC Blauw (RL8600)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 20,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

RL8600

EAN: 8716065257854 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

LC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel, 0.5m, Blauw

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology 0.5m 50/125µm OM3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: FC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 FC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Blauw

Gewicht en omvang

Lengte snoer 0,5 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...