Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL3950 50m SC SC Geel Glasvezel kabel (RL3950)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 49,00
excl. BTW
Partnummer:

RL3950

EAN: 8716065223972 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology RL3950. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 50 m

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 50 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...