Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL8503 3m LC SC Oranje Glasvezel kabel (RL8503)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 24,00
excl. BTW
Partnummer:

RL8503

EAN: 8716065224474 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology RL8503. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...