Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL8930 30m LC SC Geel Glasvezel kabel (RL8930)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 54,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

RL8930

EAN: 8716065227499 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

LC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology RL8930. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 30 m

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 30 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...