Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology LC-LC 9/125um OS1 Duplex 20m (RL9920) 20m LC LC Geel Glasvezel kabel (RL9920)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 44,00
excl. BTW
Partnummer:

RL9920

EAN: 8716065224818 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

LC-LC 9/125um OS1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 20m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology LC-LC 9/125um OS1 Duplex 20m (RL9920). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 20 m

Kabel Duplex
Kleur Geel
Connectoren LC - LC
Vezel 9/125µm OS1
Diameter LC - LC mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...