Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-2M) 2m 2m Geel Glasvezel kabel (RL3802)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 24,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

RL3802

EAN: 8716065245875 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel. Lengte: 2m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology SC/APC8 - SC/PC 9/125um OS1 DUPLEX (FOSCCD-*M-A-2M) 2m. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 2 m

Kabel Duplex
Kleur Geel
ConnectorenSC/APC8 - SC/PC
Vezel 9/125µm OS1
Diameter 2x3 mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC
Lengte 2.00 m

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 2 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...