Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m 10m SC ST Geel Glasvezel kabel (RL2910)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 31,00
excl. BTW
Partnummer:

RL2910

EAN: 8716065223743 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

SC-ST 9/125um OS1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 10m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 10 m

Kabel Duplex
Kleur Geel
Connectoren SC - ST
Vezel 9/125µm OS1
Diameter 2 x 3 mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 ST
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 10 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...