Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis MODU:AT-SPLX40 (990-001202-00)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 527,00
excl. BTW € 637,67 incl. BTW
Partnummer:

990-001202-00

EAN: 0767035172545 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

40KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

40KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis MODU:AT-SPLX40.
  Bezig met laden...