Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-SPLX40 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module (990-001202-00)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 541,00
excl. BTW € 654,61 incl. BTW
Partnummer:

990-001202-00

EAN: 0767035172545 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-SPLX40, 1Gbps, LC, 40km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-SPLX40. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Metallic

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. De AT-SPLX40 heeft vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, VCC, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SPLX40 is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 40 kilometer.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LX

data storage devices

Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Tx vermogen (max) 1 dBmW
Rx vermogen (max) -24 dBmW
Tx vermogen (min) -4 dBmW
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Kleur van het product Metallic

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis AT-SPLX40 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module.
  Bezig met laden...