Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX. TX=1310nm. Single-mode BiDi fibre SFP (990-002083-00)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 187,00
excl. BTW € 226,27 incl. BTW
Partnummer:

990-002083-00

EAN: 0767035188225 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX. TX=1310nm. Single-mode BiDi fibre SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX. TX=1310nm. Single-mode BiDi fibre SFP

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX. TX=1310nm. Single-mode BiDi fibre SFP.
  Bezig met laden...