Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Allied Telesis MODU: 100BaseFX sm BiDi fibre SFP 1510 (990-002084-00)

Allied Telesis MODU: 100BaseFX sm BiDi fibre SFP 1510 (990-002084-00)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 192,00
excl. BTW € 232,32 incl. BTW
Partnummer:

990-002084-00

EAN: 0767035188232 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-SPFXBD-LC-15 100BaseFX. TX=1510nm. Single-mode BiDi fibre SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

AT-SPFXBD-LC-15 100BaseFX. TX=1510nm. Single-mode BiDi fibre SFP

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

data storage devices

Maximaal bereik 15000 m
Soort kabel Vezel-optiek
Kleur van het product Zilver
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis MODU: 100BaseFX sm BiDi fibre SFP 1510.
  Bezig met laden...