Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Allied Telesis AT-SPLX10/I 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter (990-002638-00)

Allied Telesis AT-SPLX10/I 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter (990-002638-00)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 218,00
excl. BTW € 263,78 incl. BTW
Partnummer:

990-002638-00

EAN: 0767035190877 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-SPLX10/I, 1Gbps, 10km, SFP, LC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-SPLX10/I. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Aansluiting(en): LC

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. De AT-SPLX10/I heeft een industrieel temperatuurbereik en heeft vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, VCC, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SPLX10/I is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 10 kilometer.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 1000LX
Aansluiting(en) LC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis AT-SPLX10/I 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter.
  Bezig met laden...