Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module (990-003252-00)

Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module (990-003252-00)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 719,00
excl. BTW € 869,99 incl. BTW
Partnummer:

990-003252-00

EAN: 0767035194677 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-SP10LR, SFP+, 10Gbps, 10km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-SP10LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Typisch stroomverbruik: 1,3 W

De Allied Telesis AT-SP10LR is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, VCC, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT- SP10LR is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 10 kilometer.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

data storage devices

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Tx vermogen (max) -1 dBmW
Rx vermogen (min) -12,6 dBmW
Rx vermogen (max) 0,4 dBmW
Tx vermogen (min) -6 dBmW
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Energie

Stroomverbruik 1,3 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 5 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module.
  Bezig met laden...