Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80 100Mbit/s Multimode Grijs netwerk media converter (990-003871-80)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 300,00
excl. BTW € 363,00 incl. BTW
Partnummer:

990-003871-80

EAN: 0767035199900 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-IMC100T/SCMM-80, Fast Ethernet, 2km, SC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Aanraking, FDX, Link, Stroom, Stroomuitval, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 3,36 W

Allied Telesis industriële media converters zijn ontworpen om de afstand van het netwerk te verlengen doormiddel van het converteren van data tussen twisted pair bekabeling en multi-mode of single-mode glasvezel- bekabeling. Met het hoge temperatuurbereik ( -40 ° C tot +75 ° C ), redundante voeding en IP30 beschermingsmogelijkheden, beschikken deze media converters over een perfecte pasvorm voor industriële netwerken. De AT-IMC100T/SCMM beschikt over een 10/100TX naar een 100FX (SC) aansluiting voor Multimode Fiber tot 2 kilometer.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Internationale veiligheidscode (IP) IP30
Materiaal behuizing Metaal
LED-indicatoren Activiteit, Aanraking, FDX, Link, Stroom, Stroomuitval
DIN rail bevestiging Ja
Kleur van het product Grijs

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Converter input interface 10Base-T,100Base-TX
Vezel-optische connector SC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Converter output interface 100Base-FX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Ethernet interface type Fast Ethernet
Duplex systeem Volledig, Half
Auto MDI/MDI-X Ja
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 100BASE-TX
Jumbo Frames ondersteuning Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Auto-negotiation Ja
Store-and-forward Ja
Gelaagde VLAN Ja

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 2

data storage devices

Maximaal bereik 2000 m
Draad modus structuur Multimode

Energie

Stroomverbruik 3,36 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 2000 m

Certificaten

RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Breedte 30 mm
Diepte 95 mm
Hoogte 140 mm
Gewicht 500 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80 100Mbit/s Multimode Grijs netwerk media converter.
  Bezig met laden...