Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis Industrial DIN Rail Mount 10/100TX to 100FX SC MMF 2Km Media Converter (990-003871-80)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 300,00
excl. BTW € 363,00 incl. BTW
Partnummer:

990-003871-80

EAN: 0767035199900 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Industrial DIN Rail Mount 10/100TX to 100FX SC MMF 2Km Media Converter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Industrial DIN Rail Mount 10/100TX to 100FX SC MMF 2Km Media Converter

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Internationale veiligheidscode (IP) IP30
Materiaal behuizing Metaal
Kleur van het product Grijs
LED-indicatoren Activiteit, Aanraking, FDX, Link, Stroom, Stroomuitval
DIN rail bevestiging Ja

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Converter input interface 10Base-T,100Base-TX
Vezel-optische connector SC
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Converter output interface 100Base-FX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Ethernet interface type Fast Ethernet
Duplex systeem Volledig, Half
Auto MDI/MDI-X Ja
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 100BASE-TX
Jumbo Frames ondersteuning Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Auto-negotiation Ja
Store-and-forward Ja
Gelaagde VLAN Ja

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 2

data storage devices

Maximaal bereik 2000 m
Draad modus structuur Multimode

Energie

Stroomverbruik 3,36 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 2000 m

Certificaten

RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Breedte 30 mm
Diepte 95 mm
Hoogte 140 mm
Gewicht 500 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis Industrial DIN Rail Mount 10/100TX to 100FX SC MMF 2Km Media Converter.
  Bezig met laden...