Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Allied Telesis MODU:AT-SP10LRM (990-003886-00)

Allied Telesis MODU:AT-SP10LRM (990-003886-00)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 511,00
excl. BTW € 618,31 incl. BTW
Partnummer:

990-003886-00

EAN: 0767035200095 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

SFP+ Pluggable Optical Module 10G-LRM 220m/550m Multi mode Dual fiber [Tx=1310 Rx=1310] LC conn. ( to C)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

SFP+ Pluggable Optical Module 10G-LRM 220m/550m Multi mode Dual fiber [Tx=1310 Rx=1310] LC conn. ( to C)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LRM

data storage devices

Maximaal bereik 220 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Kleur van het product Zilver
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Certificaten

RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis MODU:AT-SP10LRM.
  Bezig met laden...