Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 Intern Fiber 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter (AT-2911SX/LC-001)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 348,00
excl. BTW € 421,08 incl. BTW
Partnummer:

AT-2911SX/LC-001

EAN: 0767035196787 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

AT-2911SX/LC-001, PCI-E, 1Gbps, LC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s

Allied Telesis 2911 serie Fiber-to-the-Desktop Network Interface Cards (NIC) zijn voorzien van een PCI Express ( PCIe x1 ) bus design en leveren de maximaal beschikbare bandbreedte en bus efficienty met een laag stroomverbruik. Deze Gigabit netwerk adapters zijn voorzien van diverse management features zoals Windows Management Instrumentation (WMI), SNMP en PCI Express v2.0 voor gedetailleerde testen, diagnoses en analyses. De AT-2911SX/LC heeft een Gigabit Multimode fiber aansluiting met een LC connector.

- VLAN support
- Smart Load Balancing (SLB) and failover
- MSI and MSI-X capabilities (up to 17 MSI vectors)
- I/O virtualization support for VMWare
- NetQueue and Microsoft VMQ
- Link aggregation smart switch
- Link aggregation LACP

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

LED-indicatoren Activiteit, Link

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector LC
Fibre channel-poorten 1
PCI versie 1.0

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Full duplex Ja

Netwerk

Ethernet LAN Ja
Bekabelingstechnologie 10/100/1000BaseT(X)
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.2,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LX
Ethernet interface type Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
iSCSI support Ja
VLAN-tagging Ja

data storage devices

Ondersteunde beveiligingsalgoritmen SNMP
Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja
Receive Side Scaling (RSS) Ja

Gewicht en omvang

Breedte 88 mm
Hoogte 69 mm
Gewicht 68 g

Certificaten

RoHS compliance Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

C2G 85514 Glasvezel kabel 2 m OFNR SC Turkoois

85514
€ 28,00
Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 37,00
Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 47,00
Op voorraad
C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois

85505
€ 25,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 Intern Fiber 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter.
  Bezig met laden...