Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus. LC. RoHs Version (AT-2911SX/LC-001)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 348,00
excl. BTW € 421,08 incl. BTW
Partnummer:

AT-2911SX/LC-001

EAN: 0767035196787 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus. LC. RoHs Version

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus. LC. RoHs Version

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

LED-indicatoren Ja

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector LC
Fibre channel-poorten 1

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.2,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Datastroombeheer Ja
Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑SX

Antenne

Quality of Service (QoS) Ja

Energie

Ingangsspanning 3.3
Stroomverbruik 9,2 W

Protocollen

Beheerprotocollen SNMP

data storage devices

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Gewicht en omvang

Breedte 87 mm
Hoogte 56 mm
Gewicht 700 g

Certificaten

Certificering UL
FCC/EN55022 A
TUV
EN55024
CE
C-TICK
VCCI
RoHS compliance Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent

Overige specificaties

Link/Act LED Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Glasvezel kabels
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85514
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85550
€ 38,00
Op voorraad
C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/5m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85552
€ 31,00
Op voorraad
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

85505
€ 27,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus. LC. RoHs Version.
  Bezig met laden...