Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter 1000Mbit/s 850nm netwerk media converter (AT-G8SX-01)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 78,00
excl. BTW
Partnummer:

AT-G8SX-01

EAN: 0767035159119 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-G8SX GBIC GigaBit Interface Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000SX. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm. Interface: SC, Fiber type: 62.5/125 µm

Industry Standard
The AT-G8 series offers the latest industry standards in flexible, full-duplex Gigabit Ethernet connectivity.These hot-swappable, fiber
interfaces simply plug into a GBIC slot on Allied Telesyn GBIC compatible products. Configurations can be optimized to meet varied
distance and service requirements.

Options
The AT-G8 series offers short-haul and longhaul solutions. From the inexpensive AT-G8SX-01 to the far-reaching AT-G8LX70, you have the option to extend your network to the distances that meet your performance needs.The CWDM version allows you to take advantage of the CWDM technology in an existing network infrastructure, maximizing fiber efficiency.

Product Compatibility
The AT-G8 series GBICs are compatible with all of the Allied Telesyn range of products that support GBIC uplink connections.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...