Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter (AT-SPFX/2)

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter (AT-SPFX/2)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 56,00
excl. BTW
Partnummer:

AT-SPFX/2

EAN: 0767035182339 Beschikbaarheid: Nog 10 beschikbaar
Omschrijving

AT-SPFX/2, 100Mbps, 1310nm, 2km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: LC, Fiber type: MMF

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPFX/2 is toepasbaar voor Multimode fiber met een afstand tot 2 kilometer.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m
Plug and play Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 80 procent

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 100FX
Interface LC
Fiber type MMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter.
  Bezig met laden...