Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter (AT-SPSX)

Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter (AT-SPSX)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 86,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AT-SPSX

EAN: 0767035171265 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

AT-SPSX, DFP, 1Gbps, LC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-SPSX. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -30 dBmW. Interface: LC

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPSX is toepasbaar voor Multimode fiber met een afstand tot 550 meter.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 550 m
Gevoeligheid -30 dBmW
Hot-swap Ja
Plug and play Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m

Overige specificaties

Overdrachtssnelheid packets 2.125 Gbps
Interface LC
Fiber type LC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...