Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Digitus DK-2512-02/3 Glasvezel kabel 2 m ST SC I-VH OM3 Aqua-kleur (DK-2512-02/3)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 11,00
excl. BTW € 13,31 incl. BTW
Partnummer:

DK-2512-02/3

EAN: 4016032248989 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Digitus DK-2512-02/3, 2 m, I-VH, OM3, ST, SC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Digitus DK-2512-02/3. Snoerlengte: 2 m, Soort kabel: I-VH, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Kenmerken

Aansluiting 1 ST
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Draad modus structuur Multimode
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Type verpakking Polybag
Land van herkomst China
Lengte snoer 2 m
Soort kabel I-VH
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
Type glasvezel OM3
Kleur van het product Aqua-kleur
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 1 type Mannelijk

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS

Gewicht en omvang

Diameter van de kabel 3 mm
Gewicht verpakking 70 g
Breedte verpakking 170 mm
Diepte verpakking 170 mm
Verpakkingsvolume 289 cm³

Logistieke gegevens

Code UK-handelstarief 85447000

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...