Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Digitus DN-96331-4 rack-toebehoren Paneel voor kabelbeheer (DN-96331-4)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 131,00
excl. BTW € 158,51 incl. BTW
Partnummer:

DN-96331-4

EAN: 4016032320746 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x LC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM4, Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Digitus DN-96331-4. Soort: Paneel voor kabelbeheer, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Maat: 48,3 cm (19"), Breedte: 483 mm, Diepte: 280 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)

Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped, 12x LC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM4, Adapter

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Rackcapaciteit 1U
Maat 48,3 cm (19")
Soort Paneel voor kabelbeheer
Kleur van het product Grijs
Materiaal behuizing Staal

Inhoud van de verpakking

Inclusief schroeven Ja

Verpakking

Aantal per verpakking 1 stuk(s)

Gewicht en omvang

Hoogte 44,5 mm
Breedte 483 mm
Diepte 280 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Digitus DN-96331-4 rack-toebehoren Paneel voor kabelbeheer.
  Bezig met laden...