Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Brocade 8x 1000BASE-LX SFP SFP 1000Mbit/s Single-mode (E1MG-LX-OM-8)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 5.337,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

E1MG-LX-OM-8

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

SFP (mini-GBIC) transceiver module, 1000Base-LX, SMF, LC, Optical monitoring capable, 8 pack

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Brocade 8x 1000BASE-LX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LX. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125, Compatibele producten: Brocade Fastiron. Certificering: MSA

Brocade optical transceiver modules connect Brocade switches, directors, backbones, HBAs, and CNAs to a broad spectrum of data center resources, providing Fibre Channel and Ethernet connectivity, and satisfying a wide range of speed and distance requirements.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LX
Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Compatibele producten Brocade Fastiron

Energie

Ingangsspanning 3.3

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...