Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 2m ST/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 2m Oranje Glasvezel kabel (85208)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 38,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

85208

EAN: 0757120852087 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

2m ST/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G 2m ST/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable . Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 2 m

High speed multimode fibre cables that provide protection from toxic and corrosive gasses

Low-Smoke Zero-Halogen (LSZH) Fibre Optic Patch Jumpers from Cables To Go are designed to lessen the emissions of smoke and halogens when the cable is exposed to extreme temperatures. These fibre patch jumpers are perfect for Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM and Gigabit Ethernet applications. Use to connect fibre optic equipment to fibre optic cross-connects, Cables and information outlets. Each cable is individually 100% optically inspected and tested for insertion loss and quality. All cables meet or exceed industry specifications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 2 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...