Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G LC/LC OM4 10m Glasvezel kabel Violet (4030352)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 67,00
excl. BTW € 81,07 incl. BTW
Partnummer:

4030352

EAN: 8592978249120 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Cbl/10m LC/LC OM4 LSZH Fbr Patch Violet

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G LC/LC OM4 10m. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Kenmerken

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Kleur kabel Violet
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Draad modus structuur Multimode
Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
Sexe Mannelijk/Mannelijk
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Lengte snoer 10 m
Kleur van het product Violet
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 1 type Mannelijk

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...