Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber (85255)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 19,00
excl. BTW € 22,99 incl. BTW
Partnummer:

85255

EAN: 0757120852551 Beschikbaarheid: Nog 19 beschikbaar
Omschrijving

Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar SC multimodus (M) - 1 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - oranje

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Kleur kabel Oranje
Lengte snoer 1 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over C2G Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber.
  Bezig met laden...