Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G Cbl/5m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch (85306)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 28,00
excl. BTW € 33,88 incl. BTW
Partnummer:

85306

EAN: 0757120853060 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Verbindingskabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - oranje

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Verbindingskabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - oranje

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Kleur kabel Oranje
Lengte snoer 5 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over C2G Cbl/5m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch.
  Bezig met laden...