Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 7m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable Glasvezel kabel Oranje (85307)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 20,00
excl. BTW € 24,20 incl. BTW
Partnummer:

85307

EAN: 0757120853077 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Cbl/7m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G 7m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable. Lengte snoer: 7 m, Kleur kabel: Oranje

High speed multimode fibre cables that provide protection from toxic and corrosive gasses

Low-Smoke Zero-Halogen (LSZH) Fibre Optic Patch Jumpers from Cables To Go are designed to lessen the emissions of smoke and halogens when the cable is exposed to extreme temperatures. These fibre patch jumpers are perfect for Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM and Gigabit Ethernet applications. Use to connect fibre optic equipment to fibre optic cross-connects, Cables and information outlets. Each cable is individually 100% optically inspected and tested for insertion loss and quality. All cables meet or exceed industry specifications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Kenmerken

Kleur kabel Oranje
Lengte snoer 7 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over C2G 7m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Multimode Fibre Patch Cable Glasvezel kabel Oranje.
  Bezig met laden...