Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre (85492)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 24,00
excl. BTW € 29,04 incl. BTW
Partnummer:

85492

EAN: 0757120854920 Beschikbaarheid: Nog 12 beschikbaar
Omschrijving

Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Kleur kabel Oranje
Materiaal omhulsel Polyvinyl chloride (PVC)
Draad modus structuur Multimode
Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
Soort stekkers Mannelijk/Mannelijk
Lengte snoer 1 m
Soort kabel OFNR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over C2G Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre.
  Bezig met laden...