Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois (85505)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 24,00
excl. BTW € 29,04 incl. BTW
Partnummer:

85505

EAN: 0757120855057 Beschikbaarheid: Nog slechts 7 beschikbaar!
Omschrijving

Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G 85505. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 ST
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Kleur kabel Turkoois
Materiaal omhulsel Polyvinyl chloride (PVC)
Draad modus structuur Multimode
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
Sexe Mannelijk/Mannelijk
Geslacht connector Male connector / Male connector
Lengte snoer 2 m
Soort kabel OFNR

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over C2G 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR ST Turkoois.
  Bezig met laden...