Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 85540 Glasvezel kabel 1 m LC ST OFNR Turkoois (85540)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 32,00
excl. BTW € 38,72 incl. BTW
Partnummer:

85540

EAN: 0757120855408 Beschikbaarheid: Nog slechts 7 beschikbaar!
Omschrijving

Cbl/1m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

C2G 85540. Snoerlengte: 1 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Kenmerken

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Kleur kabel Turkoois
Materiaal buitenmantel Polyvinyl chloride (PVC)
Draad modus structuur Multimode
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
Sexe Mannelijk/Mannelijk
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Lengte snoer 1 m
Soort kabel OFNR
Kleur van het product Turkoois
Aansluiting 2 type Mannelijk
Aansluiting 1 type Mannelijk

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...